Oficjalne wyniki XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej w Radomiu

W dniach 4-6 kwietnia odbyła się XXXIV Olimpiada Teologii Katolickiej w Radomiu, która zgromadziła utalentowaną młodzież maturalną i licealną z całej Polski. Wydarzenie to było nie tylko doskonałą okazją do rywalizacji, ale także do poszerzania wiedzy i pogłębiania zrozumienia tematów teologicznych, a tematem tegorocznych zmagań było: „Zasady społeczne w nauczaniu Kościoła”.

W tegorocznej edycji Olimpiady Teologicznej wzięło udział 121 uczestników. W trakcie trzydniowych zmagań, uczestnicy mieli okazję wykazać się znajomością historii Kościoła, doktryn religijnych, etyki chrześcijańskiej oraz innych istotnych aspektów teologicznych.

Ostateczne wyniki XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej prezentujemy w linku poniżej:

WYNIKI XXXIV OTK RADOM 2024

Wszystkie pozostałe informacje są dostępne również na oficjalnej stronie Olimpiady: otk.pl

fot: gość.pl