Film o przygotowaniach do XXXIV finału Olimpiady Teologii Katolickiej w Radomiu

W atmosferze radosnego oczekiwania i gorącego zaangażowania rozpoczęły się intensywne przygotowania do finału Olimpiady Teologii Katolickiej, która odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym Radomiu w dniach 4-6 kwietnia 2024 roku. Z ponad 8000 młodych osób i ponad 700 szkół średnich biorących udział w pierwszym etapie olimpiady do finału dostało się 123 osoby ze wszystkich diecezji w całej Polsce.

W programie Olimpiady znajdują się liczne atrakcje, a w pełni zapełniony czas pozwoli wszystkim finalistom na jeszcze lepsze przygotowanie się do finałowego egzaminu. Wydarzenie ma na celu nie tylko promowanie wiedzy teologicznej, ale także budowanie relacji między młodymi ludźmi z różnych części naszego kraju, tworząc silne więzi społeczne i duchowe. Finałowa gala na której zostaną wręczone nagrody, zarówno te rzeczowe, jak i stypendia naukowe oraz możliwość studiowania na wybranych kierunkach, będzie dla Nich jednoczesnym ukoronowaniem zdobytej wiedzy.

A jak wygląda miejsce w którym będzie trwała Olimpiada? Co przygotowaliśmy dla wszystkich przyjezdnych? O tym najlepiej opowie już sama młodzież:

 

Na stronie korzystamy z cookies. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności

Skip to content