Studia Katechetyczne

INFORMACJA
DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

Dotychczasowy Instytut Teologiczny w Radomiu przy Akademii Katolickiej w Warszawie, ul. Dewajtis 3 od roku akademickiego 2023/2024 jest wygaszany i nie prowadzi naboru na studia podyplomowe i magisterskie teologiczno-katechetyczne.

Wszyscy studenci, którzy rozpoczęli studia podyplomowe i magisterskie w roku akademickim 2022/2023 mają możliwość zrealizowania ich w dotychczasowej formie, czasie i miejscu.

Od października 2024 roku będzie można podjąć studia w Instytucie Teologicznym Świętego Kazimierza w Radomiu. To nowe dzieło na edukacyjnej mapie diecezji radomskiej.  Oferta jest skierowana do liderów grup parafialnych, nauczycieli, którzy chcą uzyskać uprawnienia do nauczania religii w szkołach oraz dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę teologiczną. Dla przyszłych studentów przygotowano dwie możliwości zajęć: stacjonarne i on-line. Zapisy ruszą od połowy czerwca i potrwają do połowy września. Studia będą trwały 4 semestry. Więcej informacji można uzyskać w Instytucie Teologicznym św. Kazimierza w Radomiu, ul. Młyńska 23/25, tel. +48 330 91 84 lub 662 960 211, e-mail: instytutteologiczny25@gmail.com.

Na stronie korzystamy z cookies. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności

Skip to content