Mój Najpiękniejszy Różaniec

III edycja konkursu Mój Najpiękniejszy Różaniec ,,Módlmy się o pokój” zakończyła się 25 października w Zespole Szkół i Placówek w Chwałowicach uroczystą galą wręczenia nagród połączona z wystawą misyjną.

Tak o tym wydarzeniu szkoła pisze na swojej stronie:

W konkursie wzięło udział ponad 150 uczniów ze szkół i placówek z województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i lubelskiego. To ogromna duma, że nasza inicjatywa cieszy się tak dużą popularnością, nie byłoby to możliwe bez wsparcia ks. doktora Jarosława Zielińskiego Dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej, który był również współorganizatorem tego wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom, katechetom i wychowawcom, którzy kibicowali naszym laureatom. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego patrona honorowego Waldemar Trelka – starosta radomski oraz sponsorów Powiat Radomski, ks. kanonika Stanisława Stysia proboszcza parafii w Iłży, ks. Szymona Muchy redaktora naczelnego miesięcznika Różaniec Stowarzyszenie Serc, Pana Michał Frąk prezesa Chwałowickie Stowarzyszenie „Serce za Serce”.

Dziękujemy także ks. Karolowi Kowalczykowi, ks. Bernardowi Kasprzyckiemu, Pani Katarzynie Tomasik i Pani Agacie Kicior za zorganizowanie przepięknej wystawy misyjnej.